Hakkımızda

 

 

isgcevre.com bir ALKIM projesidir. Alkım Yönetim Danışmanlığı, Fatma Babaoğlu ve Ayşegül Nuhoğlu tarafindan 2003 yılında kuruldu. Kalite, çevre ve iş sağlığı güvenligi konusunda sistem çalışmaları yürüten Alkım, kurumların sürekli gelişimini sağlamak amacıyla geniş bir yelpazede eğitim, yönetim sistemleri ve danışmanlık hizmetleri veriyor. 2009 yılında, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre alanlarındaki deneyimlerini www.isgcevre.com portalı üzerinden internet ortamına aktararak çalışmalarına günümüz koşullarına uygun yeni bir boyut kazandırdı. 

isgcevre.com portalı, kullanıcılarından aldığı destek ve geri dönüşlerle 2014 yılında yenilenerek hizmetlerine devam ediyor. isgcevre.com deneyiminin, 1987 yılında mevzuatla başlayan yolculuğu, değişik sektörlerdeki deneyimlerle şekillenmiştir. 2003 yılında ISO Standardları; Kalite,  Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği yönetim sistemleriyle şekillenerek bir kurul çalışmasına dönüştü. Mevzuat Kurulu; Resmi kurumlarla iletişim ağları, çevre mühendisleri ekibi, İş Sağlığı Güvenliği uzmanları, üniversite temsilcileri ve teknik destek grubundan oluşturulmuştur. Ayrıca sanayi tesislerine katkı sağlayacak çalışmalara ulaşmak için çeşitli üniversitelerle işbirliği yapılıyor. Kurula destek veren Avukatlar ekibiyle de hukuki açıdan mevzuatın yorumlanması sağlanıyor. 

   

  

MİSYONUMUZ
  
İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre mevzuatının teknolojik altyapılar kullanarak firmalar tarafından daha kolay ulaşılabilir, anlaşılabilir olmasını sağlamak 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre mevzuatının uygulanmasında ve yaygınlaştırılmasında lider olmak. 


   
TEMEL DEĞERLERİMİZ
 
• İnsan ve tüm canlıların yaşam hakkına azami ölçüde saygı göstermek,

• Araştırmacı ve yenilikçi olmak,

• Sürekli gelişimi sağlamak,
 
Marka Tescil Belgemiz